Sinustako MotOrg ry:n 1000. jäsen?

Moottoripyora.org -sivustoa ylläpitävä ja muuta motoristeja palvelevaa ohjelmaa tarjoava MotOrg ry tavoittelee tänä vuonna ensikertaa nelinumeroista jäsenmäärää. Nyt aletaan olla jo todella lähellä.

Jäseneksi kannattaa liittyä monestakin syystä viimeistään nyt! Tarjoamme jokaiselle lokakuun loppuun mennessä liittyvälle uudelle jäsenelle Viking Linen 2 hengen Tallinnan päiväristeilyyn oikeuttavan lahjakortin joka on voimassa 21.10.12 – 22.12.12 välisen ajan. Lahjakortti on voimassa sunnuntai - perjantai lähdöillä. Lisäksi tuhannes jäsen saa 3 kpl Viking Linen kahden hengen Tallinnan päiväristeilyjä SEKÄ 3 kpl Hki-Tukholma-Hki lahjakortteja, jotka kukin oikeuttavat risteilyyn b-luokan hytissä 2-4 henkilölle, Lauantai – torstai lähdöille, voimassaoloaika 21.10.12 – 20.12 2012 välisenä aikana. (Eli eivät siis kata perjantailähtöjä). Pienestä lisämaksusta nekin on päivitettävissä A/BL tai B2X hytteihin. Kokonaispotti on siis Tallinnan päiväristeilyt 6 hengelle sekä maksimissaan 12 henkeä matkalle Helsingistä Tukholmaan. Tuhannes jäsen tulee saamaan myös palkinnokseen syksyn aikana myyntiin tulevan Orgin Soft-Shell takin.
 

Luonnollisesti Orgin muistakin jäseneduista ehtii vielä nauttia. Liittymällä jäseneksi tuet samalla moottoripyora.org sivuston ylläpitoa ja kehitystä sekä muuta yhdistyksen toimintaa kuten koulutusta ja tapahtumia. Lisätietoja yhdistyksen toiminnasta löydät tästä. Jäseneksi voit liittyä kirjautumalla ensin foorumille ja klikkaamalla Liity jäseneksi.

MotOrg ry toivottaa uudet jäsenet tervetulleeksi mukaan!

Terveisin MotOrg ry

P.s. Jännityksen säilyttämiseksi jäsenmäärän kehitystä ei raportoida ennen mahdollista tuhannen jäsenen täyttymistä. Viking Linen Tallinnan lahjakortin saavat kaikki uudet liittyvät jäsenet vaikkei tuhannnen jäsenen tavoitteeseen päästäisikään. Lahjakortti toimitetaan postitse viimeistään n. pari viikkoa liittymisen jälkeen.

Edit: 1000. jäsenen risteilypalkintoa päivitetty (7.10.2012)