^Ei kai sellaista kesseä olekaan, mutta Kehäkessa on - tai oikeastaan oli
pv00avrv.medium.jpg
Viimeksi muokannut: J@ck; 27.11.2016 klo 07:48.
1300 Gessu
TM vertaistukiryhmä kokoontuisi kerran kuukaudessa johonkin kahvilaan / ravintolaan tapaamaan muita motoristeja kahvikupin ääreen. Kupin ääressä voisi sitten puhua päivänpolttavista asioista. Kuten Ajolenkit, ajamattomuus, mp tekniikka, kesän suunnittelu, välittäminen ja Jasulle vinoilu.![]()
Elämä on onneksi mutkikasta
Älkää keksikö pyörää uudestaan, menkää Pelimieheen
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.
* Suzuki Katana * Kawasaki ZX-8R * CFMOTO 450MT * Honda Fireblade * MV Agusta Brutale 910S *
Keväämmällä kahvimeettiä voisi yhdistää MotoGP kattomiseen, tosin tän vuoden perusteella tuli olo, ettei tuo monia kiinnosta.
Vastaavasti, tykkäisin kahvikattella SBK puolta, jos joku sen kauden hankkii.
Testi
Miten olisi Haimiontie 25 Eli Liedon Neste siihen pääsin kivasti. Se on 21.00 auki. Sieltä saa kait kahvia ja jotain purtavaa.
Vai onko se Orikedon Shell sieltä saa ainakin roskaruokaa ja kahvia. Tosin voi olla välillä ruuhkaa.
On muuten kortilla paikat jotka ei ole huoltoasemia. Olisi keskustan ulkopuolella, josta saisi ruokaa / kahvia ja pullaa ilta myöhään.
Elämä on onneksi mutkikasta
Hiukan sellainen epäilys ettei idea saanut tuulta purjeisiin![]()
ZX-9R -95
Ex YZF 750 R -95
Ex FZR 1000 -92
Ex FZS 600 -01
Ex XJ 900F -93
Ex XJ 600 S Diversion -96
Kukahan nää mutkat oikein määrää..
Miten sulla tommone epäilys pääs syntyy, osaanottohan on ollut
ihan jäätävää![]()
1340