No niin nyt on tämmöinen huippu Suzuki tehty ja tänne sais sitten kertoa kaikki kokemukset kyseisestä laitteesta. Messuilla kävin testi istumassa ja kyllähän tuo tulee joskus hankittua. Mutta ketkä nyt ensin kerkeää niin kehukaa haukkukaa sanokaa jotain!
Suzuki DL1000 v-strom.
SLAVA UKRAINI!
FUCK PUTIN!
Varmaan kelpo peli, mutta vaikee paikka Suzukilla. Kun GS taitaa olla samassa asemassa tässä luokassa, kuin HD ja Elvis omissaan.
MONSTER1200S+BETA350 JA SAASTAMOINEN
Valtiovarainministeri
Itse asiassa Mp maailma kirjoitti oikein lehden kanteen että ko pyörä on kokonaan omassa luokassaan. Paino on selvästi kevyempi kuin kenelläkään kilpailijalla... Eli Gs, Ktm 1190 adventure, iso Tiger ym ovat ainakin eri sarjan pyöriä. Lähempänä ovat ehkä Kawan Versys 1000, Ktm 990 adventure ja SMT
BMW G650XChallenge
gozamite-blogi
Käyttökokemukset kiinnostaa minuakin suuresti kunhan jengi on näitä saanut ja päässyt ajamaan. Messujen kylmätyyppien perusteella tämä on minullakin ostoslistalla parin vuoden päästä kunhan sopivasti käytettyjä alkaa tulemaan. Siihen asti mentäneen tuolla Varaderolla.
.