Sivu: 2 / 2:sta EnsimmäinenEnsimmäinen 12
Tulokset 31:stä 35:een 35:sta
  1. #31
    Minulla kokemuksia Seven Fiftystä nyt parilta kesältä. Mittarissa 60tkm.
    Olen tykännyt erittäin paljon ulkonäöstä sekä ajoasennosta.
    Pyörä toiminut loistavasti, eli ei mitään sanomista sen suhteen.
    Tänä kesänä ajelimme emännän kanssa 3500km reissun pohjosessa ja hiukan norjan puolellakin, joten kokemuksesta voin sanoa että honda kyyditsi kaksi ihmistä + matkatavaratkin erittäin onnistuneesti.
    Tankin tilavuus oli myös riittävä, vaikka painoa oli pyörän päällä.

    Pyörän ostaessani sain mukaan Givin Wingrack telineen, mutta kyseiselle telineelle ei löytynyt merk.koht. asennussarjaa, joten kiinnikkeet oli osittain tehtävä itse.
    Honda CB Seven Fifty 2002
    Honda MTX 125 RWD 1983
  2. #32
    Lainaa maza_ri kirjoitti Katso viesti
    Pyörän ostaessani sain mukaan Givin Wingrack telineen, mutta kyseiselle telineelle ei löytynyt merk.koht. asennussarjaa, joten kiinnikkeet oli osittain tehtävä itse.
    Givin ja Kappan saiteiltahan ei löydy mainintaa tuohon sopivista sivulaukkutelineistä, vaikka aika monessa pyörässä näyttää kovat laukut olevankin. Takalaukkutelineitä näyttää kyllä löytävän
  3. #33
    Edellinen omistaja oli ostaessaan saanut telineen mukaan jonkun Kawasakin asennussarjan, josta muokkasin tuohon seven fiftyyn sopivat.
    Honda CB Seven Fifty 2002
    Honda MTX 125 RWD 1983
  4. #34
    Vaikutti erittäin hyvältä. Onko kellään käsitystä jalkatappien säätömahdollisuudesta? Äkkiseltään tuntuivat olevan aika ylhäällä. Ei paha, mutta pitkällä reissulla aavistelisin pienen lisäväljyyden olevan plussaa.
  5.  
  6. #35
    Stormilla näyttäs olevan jonkinlaisia muutos- sarjoja kalliinpaa ja halvenpaa systeemiä.
Sivu: 2 / 2:sta EnsimmäinenEnsimmäinen 12