Tulokset 1:stä 4:een 4:sta
  1. #1
    Jos poistan nimimerkkini, onko se hetken aikaa "lukossa", eli uusi käyttäjä ei voi ottaa itselleen samaa nimimerkkiä välittömästi minun poistuttua?
    Litranen sisävessa
  2. #2
    Kouluttaja Hannula:n avatar
    Pääylläpitäjä
    Rata & Koulutus
    Liittyi Jul 2003
    Helsinki
    MotOrg ry jäsen
    Vain ylläpito voi poistaa käyttäjätilin ja sen mukana nimimerkin. Poistettu on poistettu eikä siitä jää mihinkään merkintää. Siksi saman nimimerkin voi rekata heti uudelleen.
    1000
  3. #3
    Aihetta vähän sivuten, miksi ihmeessä se nimimerkki pitää poistaa? Eikö ole helpompaa vaan olla kirjautumatta?

    En ole koskaan tuota tajunnut, mutta mä olenkin vähän yksinkertainen.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

    * Suzuki Katana * Kawasaki ZX-8R * CFMOTO 450MT * Honda Fireblade * MV Agusta Brutale 910S *
  4.  
  5. #4
    Lainaa (PoS @ Helmi. 15 2011,16:15) kirjoitti
    Aihetta vähän sivuten, miksi ihmeessä se nimimerkki pitää poistaa? Eikö ole helpompaa vaan olla kirjautumatta?

    En ole koskaan tuota tajunnut, mutta mä olenkin vähän yksinkertainen.
    En tiiä. Emmää oo mihinkään menossa

    Voisko johtua siitä että monessa foorumissa on joku automaattinen postituslista. Mullekin tulee muutamista foorumeista meillä-on-sua-kova-ikävä-tuu-käymään viestejä, osaan olen kirjoittanu tasan yhden viestin vuonna nakki ja kirves.
    Litranen sisävessa