Tulokset 1:stä 6:een 6:sta
  1. #1
    Elikkäs tota noinniin. Onko kellään tietoa, että mistäköhän saisi kyseiseen pyörään kokokatteet hommattua? Kuvia netissä nähny ja alko hieman kiihottamaan tollaset Löytääkö jostain suomesta vai meneekö väkisinkin ulkomaan tilaukseksi?
    ***EX - Suzuki SV1000S ´03 x 2***
    *** Suzuki VZ800 Marauder ´99 ***
  2. #2
    Kannattaa ainakin kokeilla suzukia edustavilta liikkeiltä. Muistaakseni jossain SuperVessaa käsitelleessä topikissa tuosta ollut nimittäin puhetta aiemminkin.
  3. #3
    Tuli just jossain vastaan... siis Suzuki SV jossa on jo `puolikate`
    tarvitset katteeseen jatkoa alaspäin?
    Mielestäni oli ebay:ssa myynnissä jotain 300e.
    <p>Polta kumia älä sieluasi ;)</p>
  4. #4
    Stormilta saa tilattua Ermaxin katteita joko maalattuna tai maalaamattomana, ja Suzukin jälleenmyyjiltä saa alkuperäisiä. Itellä SV:ssä alkuperäiset ja maksoivat maalattuna ja asennettuna 500e.
    BMW F800GT
  5. #5
  6.  
  7. #6
    400,- tingittynä jälleenmyyjältä suomesta! saat valmiiksi maalatut eli oikean väriset alkuperäiset jotka on kauneimmat, ite kysyin muutmasta paikasta haitari oli 400 -500,- (Letec tais olla halvin)