Tulokset 1:stä 5:een 5:sta
  1. #1
    Kertokaas kokemuksia ku yks tuollane ois edukkaasti tiedossa...ostaa vaiko olla ostamatta.
  2. #2
    Jos edukkaasti saa niin kauppoja tekemään. Itse kuskasin omani reilu vuosi sitten lunastukseen mutta siihen saakka oli ihan jees pyörä. Sehän on kai aika paljon fiilis ja mitä olet etsimässä.
  3. #3
    Mukava yleispyörä. Itse en tykännyt oikein alustasta (löysähkö ja säätöjen puute keulassa) mutta muuten olin tyytyväinen. Luotettava tekniikka ja muuten perusvarma pyörä.
  4. #4
    uudemmissa (olisko 2005 ?) on säädöt keulassa. takapäähän tietty saa tarvikeiskareita.
    hornan kiva puoli oli tasaisesti vääntävä ja alhaalta kohtuu hyvin reagoiva mylly. retro muotoilu sitten on tietty makuasia, mutta omasta mielestä tuon tyylisuunnan edustajista parhaasta päästä (ja ehkä kevyimmästäkin jos pienempiä ei lasketa)
    FZ1-N
  5.  
  6. #5
    -04:sta lähtien säädettävä keula. Itsellä ollut -05:nen ja mukava peli oli ajaa, tosi ketterä kaupungissa, ja mukava ajaa pitkiäkin matkoja perse puutumatta