Tänään testasin uutta pottaa, Roof Roadster, 300 kilsan jälkeen kaivelin sitten tulpat, johan hiljeni. Vähän liikaakin. Pitänee vaihtaa rööriä äänekkäämmiksi, että kuulee onko mopo käynnisssä.
Mutta tulpat on pidemmän päälle asiaa. Arai Cindor oli senverran hiljainen, et meni ilman. Mut se onkin umpipotta.
Suupertti on kuulemma niiiin hiljanen ettei kuule ratioo...........öööö mitä
..ttua, ratioo, mopossa............ai niin mut sillä olikii pannari alla.
Mutta olutta juuessa ei tarvii ku lasin, paitti jos jua suaraan purkista
-haamu-![]()
Vaaraton puolihullu, mä mistään mtn tiiä, kuhan ajelen.
Repan tarkoittamia pyöriä pystyy ajamaan kenkiä kastelematta, avopotta päässä ja *mikrofoni suun edessä vaikka räntää sataisi.(wekkuli @ Huhti. 25 2009,22:01) kirjoitti
Eli se siitä tulppien tarpeesta. *![]()
Ja kuunnella radiota kaijuttimien kautta kypärä päässä, ilman kuulokkeita ja suhteellisen hiljaisella äänenvoimakkuudella.(Pitkä @ Huhti. 26 2009,16:11) kirjoitti
t. Repa
Tehoahan ei voi korvata millään muulla kuin lisäteholla!
Näyttää olevan pahoja puutteita tiedosta tässä asiassa; olisi varmasti kampanjan paikka. Käyttäkää tulppia, säilyttäkää kuulonne. Kerran kun menee niin sitä ei saa takaisin.