Tulokset 1:stä 4:een 4:sta
  1. #1
    Onko 20.5 innokkaita lähtijöitä Kroatiaan. Itse ajattelin lasketella Zabrekin kautta, sisämaata Dubrovonikkiin ja sieltä rantatietä alppien läpi takaisin Trävemundeen. Matkaa kertyy reilut 4000 km ja paluu olisi 30-31.5.2009. Pyöränä Pan European-07. Terv. Motoristi 50+
  2. #2
    Jos niin aiot, niin käy ihmeesä Plitvickan putouksilla ykköstietä Zagrebista etelään mennessä. Varaa aikaa paikanpäälle n.4-5 tuntia, koska mopot ja muut ajoneuvot jätetään parkkipaikalle ja bussilla tai kävellen pääsee putouksille. Muutoin Kroatian sisämaa ei ole mitenkään ilmeelistä nähtävää, rannikolla sitävastoin on.
  3. #3
    Kiitos vinkistä, miten pyörät +varusteet säilyivät parkkipaikalla onko se vartioitu?
  4.  
  5. #4
    Terve tume.Olen etsinyt reissu kaveria euroopan kierrokselle,vakio matka kaveri estynyt.Olen käynyt viimeksi Dubrovnikissä mopolla keväällä 07.Matka ajankohta kävisi loistavasti.Pyöränä Honda 800 vtec.