Olen suunnitellut tuollaisen akran sliparin ostoa -07 zetaani, onko kellään kokemuksia? hyviä huonoja? välittääkö Akrapovicin putkia muut kuin allright? eli sitä tällä kysymyksellä haen että onko hinnat juuri niin kui allright määrittelee?
Ainakin jam racing myy akraa ja hinta todennäköisesti huokeenpi. Ite tilasin talvella zetaani koko putkiston ja hinta oli n 250 ekuu halvenpi mut tilauksen kans oli kauheaa säätöö eikä putki ikinä saapunut.. Mut ehkä slipari tulee helpommin![]()
Nonni...nyt löyty Suizamanista akrapovic titanium 630€ ja ei kun oottelee koska sais ku ei ilmeisesto maassa täl hetkel.
suolaset hinnat 650e :P sain volvo s40:seen 700e catbackin missä oli tuplasti enemmä rautaa ja osii![]()
Teippasin kyseisen hormin mopooni, ja ihan hyvältä näyttää eikä kuulosta enää ihan ompelukoneelta. Noiden akran slipareitten kanssa kannattaa olla tarkkana, jos haluaa laillisen putken. Tuo guinessin pönttö taitaa olla S-K7SO2-ZC eikä S-K7SO2C-HZT?
http://users.tkk.fi/~olaurone/temp/IMG_1166.jpg
http://users.tkk.fi/~olaurone/temp/IMG_1167.jpg
Tuskin noi äänet tusinamopossa muuttuu vaikka repisit putken pois![]()
Japanilaisten amerikankustomien jaosto kiittää ja kumartaa
S-K7SO2-ZT AKRAPOVIC KA Z 750 (2007-)SLIP-ON SYSTEMSS LINK PIPE & M-Z01205T.
Tollanen se olis mikä on tulossa...
Mites käynnin kanssa huutaako power commanderia vai käykö normaalisti? ajatttelin vain kun vakiona käy aika laihalla?(matlock @ Touko. 02 2008,20:57) kirjoitti