Tämmöinen pläjäys ja muutamia muitakin muunmerkkisiä makupaloja.
http://www.youtube.com/watch?v....search=
kyllä tässäkin
on aika mielenkiintoinen laite
Nykyset
GSX-R600 K6
GSX-R1100 -90
RM 85 -06
ja exät
GSX750F -89
RG 125 gamma -85
RM 125 -81
PV 50 -80
Voittaja on kuitenkin ylivertainen!!![]()
Itsekin olen tollasta muutaman kerran päässyt (joutunut) testaamaan. Itse asiassahan tollasella ja sen uudemmilla kopiolla hoituu varmaan suurin osa Kaakkois-Aasian kuljetuksista, joten ei se voi ihan huono olla.
Kyllä mä kuitenkin sen Ducati 916 ottaisin
polkupyörä
ex ZX-6R 03
ex Nonster 600 01
Olisi tuollainen 916 omistamisen arvoinen peli. Hieno pyörä kokonaisuudessaan. Kelpaisi muutamana puotaisena päivänä ulkoiluttaa tai jopa radalla käyttää. Pitäisi mennä kohtuu hyvin radallakin osaavissa käsissä..
Hånta korvasi laadun määrällä ja valtasi 1-sijan tuossa listassa, se heille suotakoon. Tukaatista pääsee nauttimaan päivittäin hyötyajossa kovin harva. Molemmat pyörät varmaan hyviä omassa luokassaan tai suorastaan parhaita.
Niin..Jos miettii muita pyörävalmistajia tuolloin kun 916 paljastettiin yleisölle niin kyllä se edusti muotoilun huippua. Ja tuota kaikkea täydensi vielä loistava menestys kilparadoilla.
Monster 1100S in red
Vespa Primavera -68
Helkama Major -69
ex
-Kawasaki KX 125
-MS2R1000
-MS4