mittarit lienee erilaiset, mutta periaatteessa, jos siirtäis pikkuveljestä koko hoidon kate+paneelit+mittarit yms. niin voisko onnistua?
ja sitten; onko kokemusta lämpökahvojen asennuksesta jompaan kumpaan; entä sitten kahvasuojat? 750s-katteeseen vielä Givin korkea plexi (mulla on , loistava) niin siinähän on ultimate matkapyörä!
mietin vaan että vaihtaisko täydellisen pyörän vähän isompaan täydelliseen pyörään, pitäis vaan olla toi etuvarustus kunnossa..![]()
Senior Highway Bomber
Ride Loud - Ride Proud
Kawasaki z750s -05
?![]()
Don´t call me stupid, i´m insane!!
Aprillia Tuono V4 1100RR -2015
hirvittää ihan ajatuskin tuollaisesta....Z1000 on vakiona liian upea pilattavaksi...
![]()
ZX-9R -01....... ei nahkapuku purista pallia,tää on taivaallista rallia...
Tostahan tulis kunnon B-radical pyörä!! Ei muuta kuin tuumasta toimeenVaihhteeksi vähän erilaista tuunausta, ei tulis ihan heti samanlaista vastaan
![]()
Entäpä tuollainen keula versio?
Ahdettu 1216
>Suiza has thus spoken: Entäpä tuollainen keula versio?
aika siisti! eikä ees pahan näköinen kahvasuojat katteen osana, cool! vois varmaan plexin teettää mittatilaustyönä jossain muoviverstaassa, sellanen pappatunturin mallinen otsan korkeudelle![]()
Senior Highway Bomber
Ride Loud - Ride Proud
Kawasaki z750s -05
Kröhm...
Don´t call me stupid, i´m insane!!
Aprillia Tuono V4 1100RR -2015
Vertailin tampereen heinolla vierekkäin olleita pyöriä ja pikaisella tutkimisella pitäisi kyllä onnistua.