Tulokset 1:stä 5:een 5:sta
  1. #1
    Onko kellään kokemuksia CirCui merkkisestä undertail:stä? Tilasin tuossa äske sellasen iha näkemättä.. Allrightin kuvastot pitäs kieltää lailla... Pyörä on -02 ZX6R.
    Ja huggeri tuli tilattua samalla.. Eivät kyl oo hinnalla pilattuja mutta miteköhä laatu&sopivuus? No toivottavasti kohta on itekkii viisaampi koha ne vaa tulis..
    Tuosta undertailistä tai undertraystä (mite haluaa sanoa) vähä arveluttaa mite se sopii ja joutuuko muovilokaria mite leikkelemää.. Onko kukaan asentanu tuollasta?
  2. #2
    Itselle tuli viime kesänä ex-pyörään hondaan huggeri circuit ja porailla piti eli ei ole valmis systeemi.
    Eihän se sit käynytkään vaan otti renkaaseen kiinni ja meni 178 euroa harakoille ja takaisin eivät suostuneet ottamaan kun oli reiät porattu jo.. eli kokeile ensin ja poraa vasta sitten!
  3. #3
    Joo... Kiitti vinkistä..
  4. #4
    jaahans..suapi sitten nährä kuis huggeri istuu fasuun.
    tuli näes myöskin ostettua moinen allraitista..halavalla kun sai
    04 Buell xb12s

  5.  
  6. #5
    Piti ohimennessä poimia gixuun huggeri, ei oo, ei tuu.
    Poistomyynnissä vissiin kaikki tuotteet, joku stoppimerkki siinä sivun reunassa...
    Onhan se kuvastokin niin vanha että ei kai niitä ny enää voi olla jäljellä...
    Purkaan sen joutuu kumminkin...