Morjens Italo
Miltäs näyttää Richan tuotteiden hintakehitys?Ajatellen nimenomaan Daytona,Fazer ja Monza takkien suhteen.Unohtamatta
Slider housujakaan.
Itselläni on ko. tuotemerkin "coret".Mutta tuntus sille,että menishän ne nahkatkin.............
Jotenkin vain tuntuu investointi näin syksyllä niin nihkeältä
Kunpahan sais ajan kulumaan sinne MP-messuille.............![]()
Tulevaisuus edessä-tukka takana................
Nythän nuo kaikki on syystarjouksessa, joten hinnat ovat MP-messuilla hiukan kalliimmat.(Boxeri @ Marras. 08 2005,19:25) kirjoitti
Suhteessa halvin noista on toki .ORG!-klubitakki Monzasta. Tule sovittamaan jos mahdollista, niin on helpompi valita.
t. Spagu
Moottoripyöräily nuorentaa ja parantaa suorituskykyä. Tämä on japanialaisten tiedemiesten tutkima tosiassia. Otas siis ilo irti kurvailusta.
Kiitti vaan kehotuksesta
Mutta,mutta milläs puolustelet,että Monza olis edullisin?
Näyttäs shopissa kaikki em. rotsit samanhintaisille ,vai?
Richan tuotekuvastossakin 2005 ovh:t samat..................![]()
Tulevaisuus edessä-tukka takana................
Et ole tainnut huomata, että se klubitakki löytyy .ORG!-tuotteiden alta ja on hiukan edukkaampi vaikka hankintahinta onkin meille kalliimpi.(Boxeri @ Marras. 09 2005,18:02) kirjoitti
50501MO200-54 RICHA: .ORG! Klubitakki MONZA, Musta/Harmaa laadukas nahkainen ajotakki, raj. erä! 289.00
1MO800-54 RICHA: MONZA, Musta/Beige, laadukas nahkainen ajotakki, SYYSTARJOUS !! 299.00 €
Ja Motorg Ry:n kortilla saa vielä 5% pois noistakin hinnoista eli silloin hinnat vastaavasti, klubitakki 274,55 ja normaali 284,05![]()
Moottoripyöräily nuorentaa ja parantaa suorituskykyä. Tämä on japanialaisten tiedemiesten tutkima tosiassia. Otas siis ilo irti kurvailusta.
Takki on loistava, nyt vielä tule3e jatkoksi slider housut.
Pääsee noista prkleen goreista eroon![]()
Ns125R -> CBR1000F -> XX -> 1000RR -> GSX1400 -> Gen2 Busa -> S1000RR -> K9 Gixxer