Heips,
Vaihdoin leiriä hondasta kawasakiin yllä olevan pyörän johdosta. Tänään kävin vekottimen hakemassa ja aivan mahtawalta peliltä tuntuu.
Tosin 2kk pyörättömyys saattaa vaikuttaa nostavasti ilon tunteeseen![]()
Älä itke ruma lapsi. Ota rusina. Huomenna mennään naamarikauppaan.
BMW K1300S Black Edition -14
BMW K1200S -06 ex
Honda Blackbird -03 ex (Varastettu)
Kawasaki ZX-6R -05 ex
Honda CBR 600F Sport -03 ex
Onnittelut hienosta laitteesta! Ja tere tulemas kawailijaksi![]()
Kawasaki ZX7R -01
* * * * "everyone loves you when you are dead..."
Don't hate the player, Hate the game
Onnea ja menestystä vaihdolle,
surinasta kolinaan.
Siellä elämää missä kolinaa!!!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
***kele. Tulee tähänkin taloon sitte Kawa (vaikken ois ikään uskonut)
No....oikeesti se on hyvä tuo 636 malli. Nyt ei sitten enää kavereitten kanssa passaa inttää kumpi parempi...Suzu vai Kawa![]()
Molempi parempi![]()
*nimimerkki...-STYR04-*
No näin perkuta! Ei voida sitten ensi helmikuussa messuilla hehkuttaa kumpikaan enää, että mikä se PYÖRÄ oikeasti olikaan merkiltään(-STYR_BB- @ Elo. 24 2005,22:21) kirjoitti
Vieläkö saatais sinut käännytettyä brittileiriin niin avot!
(TeeHoo @ Elo. 25 2005,20:16) kirjoitti
Ei ikuna...***kele. Eiköhän tässäkin ole tarpeeksi jo
Tuuppa joku ilta käymään kaffella niin lähdetään porukalla katsomaan miten brittimopo toimii. Oma musta tulee olemaan kehissä mutta tuo toinen mopo (Kawa) pitää huomenna testata oikein "kunnolla".![]()
Ps. Niin TeeHoo... kyllähän me vieläkin tiedetään mikä se oikea merkki on
*nimimerkki...-STYR04-*
Hulaba looba laiba lai!![]()
Jos hyppäät laskuvarjolla, joka ei aukea, voisi katsojille olla hauskaa, jos tekisit vaikka uintiliikkeitä.
On se todella hyvä. Nyt kun vain löytäisi nuo koiranluun mitat että saadaan pyörää matalemmaksi....Pääsis mammakin ajelemaan![]()
*nimimerkki...-STYR04-*