Eli käytettyhän se, mutta vain 9000 mailia pukattu V-MAX, on väriltään keltainen, mutta talven jälkeen se voi olla minkävärinen tahansa...kunhan se on musta...Peli on tulossa Belgiasta.
Kawawanhus säilötään tai myydään sopivasti.
...while I'm working, 'am working on the road...
Onneks olkoon uuden mopottimen johdosta!!![]()
Pain is just weakness leaving the body
Onneksi olkoon uuden mopottimen johdosta!
Tais mennä yöunet, kunnes saat sen kosketeltavaksesi.![]()
Hurjasti onnea ja turvallisia kilometrejä! Hienoon merkkiin päädyit!![]()
* Arctic Ranger *
Onnea uuden hankinnan johdosta
![]()
BMW 1200 LT
onnea uudelle mopolle
voimaa jaksaa talven yli![]()
- Vesa ZZR1100
"jos 80km/h ei ole riittävä nopeus, tie on joko liian leveä tai liian suora"
- tuntematon
onnea![]()
![]()
-Paha saa palkkansa, hyvä donitsin, sanoo sananlasku. *Joskus kieltämättä tekisi mieli sanoa paljon muutakin. *Mutta kun donitsi suussa on huono huutaa eikä vatsa täynnä jaksa tapella. *On paljon helpompaa hymyillä ja näyttää kieltä donitsi reiästä. *Olla ystävä, donitsin ystävä. *On turha tärkeillä, teeskennellä, paastota, etuilla, huutaa ja huitoa, koska ne kaikki on pahasta. *On mukavampaa olla aito, laiska, rehellinen ja runsas, apina tai gorilla, koska ne on kaikki hyviä. *Joten jos sopii, niin ei jakseta eikä viitsitä. *Hyvät on kivempiä kuin pahat ja me ollaan hyvien puolella. -
Edit:Siirretty oikeaan paikkaan![]()
Vaikka vaeltaisin pimeyden laaksossa, en pelkää koska olen laakson suurin paskiainen...
" Been there, wrecked that... "
En se ollu minä, ja sitäpaitsi se oli vahinko!!!
The more I learn about women, the more I love my motorcycle
Myöhästyneet onnentoivotukseni!![]()
"Tavara tykkää, että sitä käytetään."
-Ohjeistamispäällikkö Jaakko Parantainen
Onnea ja hienoa että olet saanut uuden mopottimen![]()
Miksi olla hankala, kun pienellä vaivalla voi olla täysin mahdoton.
Hmm V-Max... Muistui tuossa viimekesä kun kotiloon olin nousemassa. Seläntakaa ajoi kyseinen peli ja kiihdytettäessä tuomiopasuunat soivat. Oli mahtavan kuuloista,ihan kylmät väreet nousivat. Kuinkahan TransAlpiin saisi samanlaiset äänetOnnea kuitenkin (Tai tästäkin huolimatta)
![]()
-=Lake=-
"Ei ole tyhmiä kysymyksiä, on vain tyhmiä ihmisiä" * *-Cartman-