Ihan siistihän toi pleksi on...
Vaikkakin itse ottaisin ehkä pois.
Tai sitten en...
Tai niin pitäis kai testata ensin...![]()
Hitto kun oon sekasin...
*
*
KYllä on helmi peli !!
Mistä vaan löytäis sen tilin jossa makais yks ylimääräinen tommonen... Noh, eiköhän senkin aika vielä tule![]()
Eikun hemmetisti hyviä ajohetkiä kesälle, ja varaudu jo nyt siihen että sut tullaan huomaamaan![]()
"Life sounds like a V-Twin"
Laitetaan LTD:n pyörän jatkeeksi, kuva minunkin VT:stäni. Kuva on otettu melkeimpä heti talvisäilytyksen jälkeen, tänä keväänä. Kuva on hiukan tumma ja samalla yli valottunut, mutta eiköhän siitä selvää saa. Pleksi on tosin ikävästi valottunut taivasta vasten, eikä näy kuin alusta.
Rock' n Roll * ** *
* *
![]()
http://www.etukaista.com/ Houkuttelevan helposti loistokaupat ja -kohteet
oh hoh, onpas hyvän värinenkaksivärisyys antaa omasta mielestäni erittäin " elegantin " säväyksen!!! eikä varmaan lika näy joka ajon jälkeen toisin kuin mustassa
![]()
No kyllä lika noissa kermanvalkoisissa osissa näkyy, mutta en osaa tuohon mustaan sitä kyllä verrata.
http://www.etukaista.com/ Houkuttelevan helposti loistokaupat ja -kohteet
Heh, täältähän se Vesipestävä löytyi...tulin taas häröilemään ettet kerkeä kaipaamaan...wirniö.
Onhan se ihan kohtuullisen näköinen nopo...tuo sinunkin nopo.
Vähän samanlainen on pleksi minullakin...mutta kyllä Ellu vähän virtaviivaisempi on...itseasiassa, vähän nätimpikin (tirskuntaa nurkantakana) käys ihaileen Ellun kuvaa tuolla omissa kuvissa....Joo, joo, meen meen,.....![]()
Tulee ihan USA-malli mieleen kun Shadowiasi katselee...nuo heijastimet syylärissä on just kuin jenkki malleissa. Siististi käy nuo lisävalot, mistä firmasta ostit? Mahtaakohan nuo käydä jos on tuo alkuperäinen tuulisuoja...tuleeko se valoteline juuri samojen pulttijen alle kuin se tuulisuoja?![]()
shadow ja pannari vaihdettu henkilöautoihin ja matkailuauto on nyt niiden korvike.
Kaik oli kiinni ko pyörän ostinKyllä pleksi vaikuttaa kovastikkin lisävalojen suuntaamiseen..( nyt on kaks valokeilaa etupyörän molemmilla puolilla......) Mutta jos saan pleksiä nostettua niin eiköhän niistä saa juuri sapivat häiritsemään edessäajavaa kotilokuskia
.Heijastimet raaputin pois koska olivat aikas rumat
![]()
Täst miekii tykkään!
Täytyy edes katsella täältä kuvia nyt kun pyöriä ei juurikaan enää tiellä näe.![]()
"Tavara tykkää, että sitä käytetään."
-Ohjeistamispäällikkö Jaakko Parantainen
Komia tankki![]()
Oho, onpas Shadowi muuttanu muotoaan.. Upeat noi tarrat tuossa tankissa, vai eikös sun pitänytkin tilata sellaset? Oliko nuo laukut tilattu muualta kuin Hondalta? Näyttäis ainakin olevan muun valmistajan kuin Hondan itse.. Mutta kaiken kaikkiaan, siistiksi olet saannut!!
- "No! It's not a Harley" -
Katos perhana, aina vaan paranee.Saako kysyä köyhtyikö laukkukaupassa paljonkin? Oma Shadow on taas talviunilla lukkojentakana enkä edes näkemään pääse.
![]()
http://www.etukaista.com/ Houkuttelevan helposti loistokaupat ja -kohteet
louisin online shopista 49,90€ merkki: iron horse?? Ei varmaankaan laadukkaimmasta päästä mutta ei oo hinnallakaan pilattu...![]()